Sky-Game

SkyGame to Innowacyjnny Serwer stworzony dla Graczy!!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-26 16:08:34

Master
Administrator
Dołączył: 2017-09-26
Liczba postów: 7
WindowsChrome 61.0.3163.100

- Moderator

Uroczyscie Otwieram Rekrutacje na Moderatora

Prosze nie sciagac od innych forum [SUROWO KARANE]

Wzor:

Nick w grze:
Login:
Wiek:
Staż na MTA:
Ortografia(0-10):
Staż na serwerze:
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):
Co zrobisz na serwerach:
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:
Czy byłeś kiedyś modem:
Napisz coś o sobie(min.6zdań):

Offline

#2 2017-09-27 14:22:41

Dejmz
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-27
Liczba postów: 3
Windows 8Chrome 60.0.3112.113

Odp: - Moderator

Nick w grze: Dejmz
Login: Dejmz
Wiek: 15
Staż na MTA: 4 lata
Ortografia(0-10): 9/10
Staż na serwerze: 1 dzień.
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Jako moderacja wykonuje ona równie trudne i odpowiedzialne zadanie co administratorzy czy RCONI. Nie miałbym problemu z oswojeniem się z tym fachem. Poświęcam dużo czasu na serwer i chce aby wykreował się na jeden z topowych serwerów RP w Polsce. Mimo że moderator to najniższa ranga w całej administracji to jednak nadal są ważni i są do tego potrzebni odpowiedzialni i ogarnięci ludzie tacy jak ja.
Co zrobię na serwerach ? Będę się starał aby nie było żadnych nieprzyjemnych zdarzeń czy również kradzieży czy oszustw.  Będę się starał o dobrą reputację serwera. Postaram się budować różne struktury na serwerze , dawać pomysły na prace dorywcze czy budynki dla graczy.
Co zrobisz na serwerach: Przede wszystkim, będę pomagał graczom, opiekował się nimi, reagował na reporty, rozwiązywał problemy, organizował eventy.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Potem się dogadamy, ale na początek ok. 15 zł
Czy byłeś kiedyś modem: Tak wiele razy.
Napisz coś o sobie(min.6zdań):  Nazywam się Kuba Kawulak. Mam 15 lat i uczęszczam do III klasy Gimnazjum w Rybniku.  Jestem wysokim chłopakiem, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Offline

#3 2017-09-27 15:40:00

VVirmex
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-27
Liczba postów: 1
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: - Moderator

Nick w grze: VVirmex
Login: VVirmex
Wiek: 13
Staż na MTA: 3/4 lata
Ortografia(0-10): 10/10
Staż na serwerze: około 1 dnia.
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Ponieważ będe mógł pomóc przerobić ten serwer na lepsze oraz będzie wiele dużo oryginalnych pomysłów na event oraz mógłbym wyskryptować frakcję. Chciałbym też dostać się dlatego że chce pomóc przy serwerze, coś dołożyć od siebie. Chcę też pomagać graczom/ludziom w frakcji oraz  chcę pokazać że potrafię być lepszy od innych.
Co zrobisz na serwerach:
- Wiele nowych Eventów
- Nowe Frakcje
- Oryginalne Skrypty
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 10/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:
Zamiast kwoty mogę wprowadzić rzeczy z punktu "Co byś wprowadził na serwer?"
Czy byłeś kiedyś modem: RCONem 7 razy Adminem 20 Modem 25+
Napisz coś o sobie(min.6zdań): Chodzę do szkoły podstawowej klasa 6. Uwielbiam służby amerykańskie, lubię zwierzęta, marzę o tym żeby mieć dobry serwer. Lubię serwery które są typu .nazwa lub jakieś oryginalne serwery. Skryptuje od wtedy gdy miałem 10 lat, pracowałem w frakcjac h głównie lecz czasami tworzę skrypty. Jestem charakterem pozytywnym lecz czasami negatywnym.

Offline

#4 2017-09-27 16:17:43

DEN
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-27
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Odp: - Moderator

Nick w grze:DEN
Login:DEN
Wiek:13
Staż na MTA:2LATA
Ortografia(0-10):7/10
Staż na serwerze:1h
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Tak jak powiedziałem w poprzednim punkcie "Dumą jest dla mnie być nawet takim pomagierem RCON'ów". I to jest szczera prawda z mojego serca wypowiadana. Wracając Do Punktu. Kocham pomagać osobą o mniejszej wiedzy. Jest to moja mała pasja na serwerach RPG. Wiele osób ignoruje się nawzajem, lecz niewiedzą co tracą. Myślę, że stopień "Moderator" jest dla mnie odpowiednia. Nigdy w życiu nie lubiłem  nikogo przezywać, denerwować, czy przezywać. Każda osoba to większy trud dla właściciela. Tacy "Moderatorzy" i osoby z dobrym sercem jednoczą cały serwer.  pomagam  all i na każdy report otpowiadam
Co zrobisz na serwerach:eventy  miłą atmosfere

Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:nwm jeszczę
Czy byłeś kiedyś modem:Byłem już dużo razy ogarniamZnam wszystkie komendy ogarniam role moderatora Byłem moderatorem na wielu już serwerach.  Posiadałem także własny serwer, lecz nie wypalił. Miło by mi było gdybym mógł zostać moderatorem na tym serwerze
Napisz coś o sobie(min.6zdań):Nazywam się Damian mam  13 lat  interesuje się sportem i grami komputerowymi

Ostatnio edytowany przez DEN (2017-09-27 16:19:49)

Offline

#5 2017-09-27 16:24:47

Master
Administrator
Dołączył: 2017-09-26
Liczba postów: 7
WindowsChrome 61.0.3163.100

Odp: - Moderator

Rekrutacje Zdaly 2 osoby : Dejmz , DEN!!

Prosze o spotkanie na ts'ie IP: 188.165.25.167:28339!!!

Jutro lub dzisiaj jak bede!!

o 18:00 albo teraz!!

Wiadomość dodana po 04 min 11 s:
PROSZE O SPOTKANIE TERAZ!!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lokalne - kwiatowa - vswarmertrans - nefi - castelcraft